Bizi Arayın
0 (532) 213 77 77

Ürün Detayları

TYT TH-UV88 Dual Band El Telsizi

 


Ergonomik Yapı

En mükemmel deneyimi sunan el telsizi sayesinde sizde ergonomik bir kullanım şekline benimseyebilir geniş mesafelerde iletişim özgürlüğünün keyfini çıkararak tüm işlemlerinizi mükemmel bir biçimde yerine getirebilirsiniz.


Yenilikçi Tasarım

En yeni tasarım harikasıyla geliştirilen üstün teknolojisi el telsizini mükemmel bir biçimde deneyebilmenize yardımcı olur. Beklentilerinizin tümünü yerine getirir ve iletişim özgürlüğünün keyfini güvenenler bir biçimde sağlayabilirsiniz.


Kolay Kontrol

Dış mekanda veya iç mekanda kullanım tarzına uygun ev tarzı sayesinde sizde en kolay kullanım şekline sahip olabilir ve tek bir hareketle karşı tarafla anında iletişime geçebilirsiniz.

 


Benzersiz Deneyim

En benzersiz deneyimi sunan el telsizi sayesinde sizde kusursuzluğun keyfini çıkarabilir ve işlemleriniz de profesyonel bir hizmetten faydalanmanın deneyimine uzun ömürlü bir şekilde sahip olabilirsiniz.


Beklentilerinizi Karşılar

Kusursuz teknolojisiyle ayaklarınız yerden kesecek bir deneyim yaşatan en tatlısı sayesinde dış koşullara karşı ürünü son derece hassas bir biçimde deneyimleyebilir ve dayanıklı yapısını her alanda mükemmel şekilde kullanabilirsiniz.


Kompakt Yapı

Yarı yolda bırakmayacak mükemmel yapısı sayesinde kompakt yapısını cebinizde veya özel kılıfında taşıyabilir bu sayede iletişim özgürlüğünden mükemmel bir biçimde yararlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.