Bizi Arayın
0 (532) 213 77 77

TYT UV-8000D El Telsizi

İşlevsel ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan TYT UV-8000D El Telsizi, rahat bir kullanıma sahiptir. Boyutları ele tam oturacak şekilde tasarlanır. Bu sayede rahat bir kullanım sunar. Tek bir anteni vardır. Bu anten alıcı görevini üstlenir. Şarjlı bir kullanımı vardır. Yüksek batarya kapasitesi sayesinde uzun süreler kullanılır.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 
  • Kemer klipsi ve bilek askılığı vardır. Bu sayede çok daha rahat bir şekilde taşınabilir.
  • Kulaklık girişi ve kulaklığı mevcuttur. Böylelikle kolay bir şekilde kulaklık ile kullanım olanağı sunar.
  • Düşük pil alarmı vardır. Böylelikle ürün kapanmadan şarja edilmesi gerektiği belirtilir.
 


Vox Özelliği

Vox özelliğine sahip olan telsiz sayesinde eller serbest bir şekilde yayın yapabilirsiniz. Otomatik yayın için telsiz yönünde konuşmanız yeterlidir. Bu sayede çok daha rahat ve pratik bir kullanım imkanı yaratır. Özellikle dağ bisikletçileri ve kayakçılar için ideal bir fonksiyondur.


Kanal Kapasitesi

Kanal kapasitesi 25’dir. Böylelikle kabul edilebilir hata olasılığı içerisinde gönderebileceği, iletebileceği maksimum bit hızı 25’dir. Yüksek kanal kapasitesi sayesinde kullanımı çok daha rahat ve kolay bir hale getirir.


FM Radyo Alıcısı

FM radyo alıcı vardır. Bu sayede telsiz kullanımı dışında radyo olarak da kullanılabilir. Kulaklık özelliği sayesinde, kulaklık takılarak radyo kanallarının takibi sağlanabilir. Hem FM radyo hem de telsiz özelliği son derece işlevsel bir kullanım imkanı oluşturur.