Bizi Arayın
0 (532) 213 77 77


Hafif ve Kompakt Tasarım

El Telsizi hafif ve kompakt tasarıma sahip olduğundan onu çok rahat taşıyabilirsiniz. Onu taşırken varlığını yanınızda bile hissetmeyeceksiniz. Size yük olmaz. Kullanması kolaydır. Fazla yer kaplamaz. İdeal ölçülerde gelir.


Muhteşem Netlikte Ses Kalitesi

Telsiz muhteşem netlikte ses kalitesi sunar. Sesin kalitesi sayesinde ses kaynağının yanınızda olduğunu düşüneceksiniz! Yüksek ve net ses kalitesi kristal kalitesindedir. Hem de en ufak bir ses sorunu olmaz.


Haberleşme İhtiyacını Karşılar

Bu ürün farklı kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Kullanımı sayesinde haberleşme ihtiyacı karşılanmış olur. Ortaklar ve iş arkadaşları arasında iletişimin net ve kesintisiz olmasına yardımcı olur.Yüksek Kapasiteli Pil

Ürün yüksek kapasiteli pil ile geldiğinden, sizlere uzun süreli kullanım garantisi sunar. Pil bitti derdi olmaz. 2800 mah pil kapasitesi sayesinde piliniz uzun süre dayanacak.


Parazit Derdine Neden Olmaz

Telsizlerden parazit gelmesi derdini bir kenara bırakmanın vakti geldi. Bu ürün sayesinde telsizden asla parazit gelmez. Yetersiz sinyal gibi problemlerle de karşılaşmazsınız.


Pek Çok Alanda Kullanılabilir

Telsiz, üretim tesisleri, konserler, hava alanları gibi çok sayıda yerde kullanılabilir. Bağımsız USB tasarımı vardır. 16 kanala kadar çeker. Çalışma voltajını DC motoruna borçludur. Lisans olmadan kullanım imkanı sunar. USB samsung girişi şarj imkanı da vardır. Kısa sürede şarj olur ve uzun süre kullanım imkanı sunar.

Daha Az Ürün Detayı

Ürün Özellikleri

 • Batarya Türü

  Li-Ion

 • Renk

  Siyah

 • Batarya Kapasitesi

  1500 mAh

 • Adet

  1

 • Marka

  Baofeng