Bizi Arayın
0 (532) 213 77 77

Baofeng BF-C3 4 Adet El Telsizi + 4 Adet Kulaklık


Marka: BAOFENG
Stok Durumu: Stokta Var
Stok Kodu: WWIVIFY

2.800,00
Adet:

Baofeng C3El Telsizi, kompakt tasarımı ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken bir telsiz modelidir. Taşınabilir ve hafif yapısı sayesinde kullanıcılar için ideal bir seçenektir. Baofeng'in yüksek kalite standartlarına sahip olan C3 modeli, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir, bu da uzun ömürlü kullanım sağlar.

Baofeng C3, güçlü iletişim yetenekleri sunar. PMR 446MHz frekans aralığında çalışabilme.. Özellikle seyahatler, açık hava etkinlikleri, kamplar, alışveriş merkezleri ve güvenlik görevlerinde kullanıma uygundur.

Baofeng C3 El Telsizi USB üzerinden şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Bu özellik, kullanıcılara şarj etmek için harici bir şarj cihazına ihtiyaç duymadan telsizi doğrudan USB kablosuyla bir güç kaynağına bağlayarak şarj etme kolaylığı sağlar.

USB şarj özelliği, telsizin daha taşınabilir ve kullanımı daha pratik hale gelmesini sağlar. Birçok cihazda bulunan standart USB portlarına takılabilen Baofeng C3, bilgisayarlar, USB adaptörleri, powerbank'ler veya araç içi şarj cihazları gibi USB güç kaynaklarından şarj edilebilir.

KUTU İÇERİĞİ

1 X BAOFENG C3

1 X ANTEN

1 X BATARYA

1 X ŞARJ ALETİ

1 X KULAKLIK