Bizi Arayın
0 (532) 213 77 77

Dayanıklı Yapıda Ürün

Telsiz dayanıklı yapısı sayesinde sizlere uzun ömürlü kullanımı garanti eder. Birinci sınıf kalite malzemeden üretilmiş olduğundan yere düşmesi vb. durumlar onu etkilemez. Sağlam yapısı ile seneler sonra bile ilk gün gibi kullanımını yapabilirsiniz.


Dış Koşullar Onu Etkilemez

Sıcaklık, nem, güneş ve aklınıza gelebilecek diğer etmenlerden telsiz etkilenmez. Sağlam yapısı sayesinde dış koşullara göğüs gerer. Onu kullandığınız sırada asla zorlanmayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Mükemmel Çekim Alanı

Biri geniş çekim alanı mı dedi? Aradığınız geniş çekim alanına Baufeng ile ulaşabilirsiniz. Uzak mesafeler arasında bile telsiz güçlü çekim sağlar. Hem de en yüksek performansı göstermekten bir an olsun ödün vermez.Kaliteli Dijital Ekran

Kaliteli dijital ekrana sahip olan bu telsiz sayesinde çeşitli değerleri kontrol edebileceksiniz. Puntosundan ekran arka plan rengine kadar bütün özellikleri sizlere ürün kullanımının ne kadar rahat ve keyifli olduğunu gösterecek.


Harika Ses Kalitesi

Telsizi kullanarak harika ses kalitesine sahip olursunuz. Seste en ufak bir bozulma olmadan telsizi kullanabilirsiniz. Ses kalitesi size ses kaynağının tıpkı yanınızda olduğunu hissettirecek.


Kolay Kontrol Edilebilir

Telsizi kolay kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı dostu olan kontrol paneli sayesinde tek bir tuşa basarak istediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Kompakt ve ergonomik tasarımı sayesinde onu taşımak da kullanmak da kolaydır. Diğer El Telsizi modellerini incelemek için El Telsizi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.