Bizi Arayın
0 (532) 213 77 77

Android Box

TV Box Nedir? Televizyonlara bağlanarak film, TV şovu ve oyun gibi uygulamaları oynatan küçük bir TV set üstü kutusudur. Media Player, Yayın Kutusu, Akış Cihazı, Görüntü Aktarıcı veya Video Aktarıcı gibi farklı isimlerle de anılır. Bugünlerde fazlasıyla popüler olan TV kutuları, hemen hemen her Televizyonu, çok çeşitli özelliklere sahip bir akıllı TV’ye dönüştürebilirler.

TV Box, çoğu kişi tarafından; Netflix, Youtube, Blue TV, Disney Plus, Fubo TV veya Hulu gibi favori video akış sitelerinden film, dizi veya TV şovu izlemek için kullanır. Piyasada TV Box üreten pek çok firma bulunmakla birlikte; bunlar arasında en bilineni hiç şüphesiz Apple’dir.

Apple’nin yanı sıra Xiaomi, Google Chromest, Philips ve Anker gibi farklı firmalar da TV Box üretmektedir. Bu Media Player’lerin fiyat skalası oldukça geniştir. Örneğin 100 TL’ye bir TV kutusu satın alabileceğiniz gibi 20 bin TL’ye de TV kutusu bulabilirsiniz.

 

TV Box Hakkında

Bildiğiniz üzere teknoloji her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Özelikle de TV sektöründe son yıllarda çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Bu değişim ve yeniliklerden biri TV Box’tur. Peki, TV Box nedir? Ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

TV Box Nedir? Ne İşe Yarar?

TV Box, genel hatlarıyla, televizyonlara bağlanıp bir dizi farklı kanalın takip edilmesini, internet bağlantısıyla Netflix, Youtube ve Blue TV gibi uygulamalardan film, dizi, belgesel ve video izlenmesini sağlayan küçük bir cihazdır. TV Box ne işe yarar? TV Box, televizyonunuzda en sevdiğiniz içeriğe cep telefonunuzdaki gibi kolay ve hızlı erişmenizi sağlamak amacıyla üretilmiştir. Söz konusu cihaz sayesinde, HDMI girişi olan tüm televizyonlar akıllı bir TV’ye dönüştürülebilir.

Ürün Aralığı: 0 - 21, Toplam ürün sayısı